| Ba_Maria_1996 a întrebat:

La ce varsta pot sa imi incep viata sexuala? Nu ma gandesc inca la asta, dar nu stiu cand e momentul.laughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferabil dupa ce implinesti 18 +

| Ba_Maria_1996 explică (pentru anonim_4396):

Asa am spus si eu da nu sunt sigura pe mine.

7 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Doare ce ai pus intrebarea normal ca te-ai gandit oricum poti sa o incepi oricand asta numai sa vrei tu tongue

| DiaAndra a răspuns:

18 ani in sus...toata lumea a dat raspunsul asta dar un raspuns in plus nu strica big grin Inca de cand am aflat despre chestia asta am jurat ca n-o s-o fac pana la 18 ani laughing

| MEduard a răspuns:

Bună.

Când simți tu şi acel cineva să merite. De preferat după 18 ani. Nu te lăsa călcată în picioare!

Răspuns utilizator avertizat
| FacLaMisto a răspuns:

Cand ai chef, poti si acum daca vrei, nu te opreste nimeni.happy