| anonim_4396 a întrebat:

La înscrierea pentru a doua sesiune de bac nu am scris inițialele tatălui, iar secretara nu mi-a spus dacă trebuie sau nu. Are ceva? Voi putea da examenul?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred, zau asa. Nu se poate sa nu intrii in bac pentru ca ai uitat sa treci initiala tatalui. Eventual mergi dupa iar la secretariat si ii spui.

| Stella66 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cred ca e cam târziu pentru asta, dar mersi. Gândul ăsta mă streseaza.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Stella66):

Cineva a zis: ai o problema? Daca da, atunci se poate rezolva acum cumva? Daca da, atunci se rezolva si de ce sa te mai stresezi?
Daca nu, atunci nu se mai poate face nimic, deci de ce sa te mai stresezi?
Bafta!