| andyy_5855 a întrebat:

La jocul "Pandanda" ce trebuie sa fac sa trec nivelul? Va rog explicati-mi cuvant cu cuvant...multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eclipse_8761 a răspuns:

Ai undeva in stanga un,, Q'' galben in meniu. Trebuie sa cauti prin Pandanda Land ursuleti,, vanzatori'' care au aceasta litera deasupra capului. Dand click pe ei iti va aparea un fel de misiune pe care poti sa o accepti sau nu. Vei avea de cautat diverse lucruri, de pescuit, de plantat sau udat flori, de detectat telescoape etc. Cand,, quest-ul'' e nevizualizat este galben deasupra capetelor lor, cand e albastru inseamna ca l-ai acceptat si e in desfasurare, iar cand e verde inseamna ca ai indeplinit sarcinile. Atunci cand e verde, va trebui sa cauti ursuletul respectiv ( pe cel cu Q verde ) si sa dai click pe ele, primind recompensa: monede si puncte care acumulate te ajuta sa urci in nivel.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa treci nivelul trebuie s-a faci niste misuni acolo si apesi pe omuleti aia care au ceva sub capul lor... si cam atat! pe mine ma cheama raluca si pe toti copii care nu stiu eu ii ajut eu am 8 ani jumate si ma cheama raluca (cu drag raluca si sora ei andreea care are 11 ani ati multumesc pentru intrebare papa ) te pup pappa

| catalin_8409 a răspuns:

Tu trebuie sa te duci la fiecare persoana, unde vei vedea ca au un Q deasupra capului si acesta este galben dai clik pe el si apoi dai accept.api dupa ce ai facut asta te duci jos si dai pe Q si vezi ce trebuie ca faci, dupa ce ai facut si asta de exemplu 3mere te duci in livada astepti cam 3 minute, trebuie sa iti apata un alt mar si apoi dai clik pe el, astepti un pic si apoi iti va aparea o casuta si dai OK si apoi dai iar pe Q de jos si vezi ce iti mai trebuie. apoi dupa ce ai facut dai clik pe ea si vezi unde trebuie sa te duci DAR SAR PULEA SA NU FIE CHIAR LA PERSOANA ACCEA TE DUCI APOI LA FIECARE SI DACA ARE DE ASUPRA Q VERDE DAI CLIK PE Q VERDE SI ASTEPTI PANA CAND TOATA BARA ACEA SE FACE VERDE. si apoi continui tot asa.
Dar la un moment dat n-o sa mai ai misiuni.
Dar in cazul acests nu mai intrii asa mut ar trebui sa nu mai intrii intimp de 24 de ore.
Si asta este tot.