| Pυƒυℓєтє a întrebat:

La jocul Stardoll, cum pot sa transform MonedeleStar (bani mov) in StarDolari (bani galbeni)? Sunt SuperStar, si cica se poate. FUNDA + VOT

4 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

In dreptunghiul ala mare gasesti un semn de intrebare sus in colt dreapta. Apesi pe el si acolo gasesti help. La categorii trebuie sa apesi pe monede star si acolo iti apar niste intrebari. Apasa pe : Cum pot sa transform monede star in stardolari. Acolo iti arata totul. funda?

| Pυƒυℓєтє explică (pentru carlyhalatz):

Cum schimb Stardolarii în Monede Star? doar asa aparewinking

| carlyhalatz a răspuns (pentru Pυƒυℓєтє):

Pff atunci nu stiu scuze

| andreea10miruna a răspuns:

Nu poti.Se scrimba STARDOLLARII IN MONEDE STAR!