| LanguageMaster a întrebat:

La liceu, elevii din clasele unde s-a intrat cu medii mai mari sunt mai buni la suflet decât cei unde s-a intrat cu medii mai mici?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu tine de bun la suflet doar ca se intampla ca aia care invata mai mult sa fie mai cuminti si educati.

| darrio2007 a răspuns:

Sunt mai buni la invatatura. De unde ai scos-o si p-asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treabă are sufletul cu media?!

| Anuket a răspuns:

Nu. Nu o notă reflectă ce fel de persoană ești sufletește.

| eckblume a răspuns:

Bineinteles ca nu. Inteligenta nu coreleaza cu sufletul bun/rau. Suntem diferiti. O persoana cu 10 pe linie poate fi amabila, iar alta sa fie aroganta. Depinde de personalitatea fiecaruia.