| Doomnezeu123 a întrebat:

La mine in clasa a intrat in vigoare o traditie a daruirii cadourilor.A trebuit sa tragem un bilet cu numele unui coleg si sa-i daruim ceva in jur de 20 de lei.
La mine s-a nimerit a fi o fata.Ce-ar trebui sa-i daruiesc?(fara carti din start)

Răspuns Câştigător
| DejaVuDoc a răspuns:

Eu de ex. daca nimeresc o fata, ii dau o esarfa draguta, insa poti sa ii cumperi si altceva ca o bratara mai frumoasa, adica nu orice coclitura, cercei poate, doar stii ca fetele iubesc cerceii, sau ceva ce sa tina minte fara sa poarte, un bibelou, ornament, cine stie, eu de exemplu am un magazin cu lucruri de genul, este acolo o cana ornament mare in care poti sa pui ce vrei, sau mai este o corabie in care poti sa pui pixuri, cine stie, oricum, sper ca am ajutat.

8 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

O esarfa, o pereche de cercei sau un lantisor.

| serendipity8300 a răspuns:

O esarfa, o lotiune de corp, o lumanare parfumata.

| DiannaDia a răspuns:

Ceva handmade, o felicitare happy

| cryssu2008 a răspuns:

laughing rad ca ai spus fara carti din start.
Un album foto, sau cumperi un glob pentru brad, mai mare si iti scrii numele pe el si data

| deeadeea111 a răspuns:

Ce crezi ca i-ar placea unei fete, agrafe, bratari, bibelouri etc.chiar si cosmetice

| LolaLollita a răspuns:

O esarfa, un fular, o pereche de manusi, o bratara, o pereche de cercei, un produs cosmetic sau de make-up.

| michelia a răspuns:

Sint niste ursuleti foarte draguti la Kaufland si la Carrefour ( acelasi model), la 19, 99.
Sint de efect si chiar marisori pentru banii astia.

| Alin4uuu a răspuns:

Tare ideea, eu i-as cumpara un breloc pentru telefon ceva de argint nu stiu vezi tu pan la urma ce o sa ii iei bafta