| coryyyyyyyyyyy a întrebat:

La multi ani celor cu numele de elena si constantin :*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Multumesc, draga "Cora", multumesc din suflet "mlm", multumesc "Legiuitoarea" si "Little Zuzy", sa aveti parte toata viata de aceleasi urari nu numai la zile deosebite ci mereu.

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si eu va urez tuturor cu aceste nume un calduros La multi ani!love struckwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc mult, aceleasi urari tuturor!

mlm
| mlm a răspuns:

La multi ani le doresc si eu si indeplinirea tuturor dorintelor.

leonardk
| leonardk a răspuns:

La multi si mai buni ani tuturor!

| andi a răspuns:

La multi ani!winking

| LittleZyzy a răspuns:

Multumesc, si din partea mea un calduros La multi ani tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
La Mulți Ani alături de cei dragi.
Numai bine.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani!!!!!!!!!!!!!!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, zboruri inalte spre cerul inseninat de vise lasand in urma norii trecatori ce-i poarta in zari furtuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, va doresc si voua toate cele bune! happy
O zi minunata sa aveti!

| oanalushaG a răspuns:

La multi ani si din partea mea....multa sanatate si daca o aveti p-asta puteti face tot ce va propuneti happy