| inna1995 a întrebat:

La plictiseala! Aștept întrebări (pun și eu întrebări celor care îmi pun mie)
1: Unde te-ai născut?
2: Câți ani ai?
3: Cine a fost cea mai importanta persoana din viata ta?
4: Care a fost cel mai fericit moment din viata ta?
5: Dar cel mai trist?
6: Cine ti-a influențat cel mai mult deciziile în viata?
7: Care e prima ta amintire?
8: Care e cea mai amuzanta/penibila poveste a ta?
9: Daca te-ai putea întoarce în timp la ceva ce ai facut si sa retrăiești din nou acea amintire, care ar fi?
10: Când te-ai simțit cel mai singur în viata?
11: Care sunt visele tale pentru viitor?
12: Cum ai vrea sa te tina minte lumea?
13: Ai regrete?
14: Exista ceva ce mereu ai vrut sa stii dar ti-a fost prea rusine sa intrebi?
15: Daca ai putea lua interviu la cineva mort sau viu, pe cine ai alege?
16: Cum te-ai descrie?
17: Unde ai vrea sa fii in 10 ani? dar in 20?
18: Iti aduci aminte vreo poveste pe care bunicii obisnuiau sa ti-o spuna?
19: Care era porecla ta cand erai copil?
20: Cum te-ai descrie ca si copil?
21: Care e cea mai frumoasa amintire de cand erai copil?
22: Dar cea mai rea?
23: Cum o chema pe prietena/ul tau din copilarie?
24: Cum ai descrie o zi perfecta?
25: Cum a fost primul tau sarut?
26: Crezi in dragostea la prima vedere?
27: Ai invatat ceva din fostele relatii?
28: Cati ani ai zice ca ai daca nu ti-ai cunoaste adevarata varsta?
29: Ce e mai rau, sa gresesti sau sa nu incerci deloc?
30: Care e lucrul pe care ai vrea sa il schimbi cel mai mult in lume?
31: Ai incalca o lege ca sa salvezi pe cineva pe care iubesti?
32: Daca ar trebui sa te muti intr-o alta tara, unde te-ai muta?
33: Ce ai face daca ai castiga un milion de euro?
34: Daca ai stii ca toata lumea ar urma sa moara maine, pe cine ai vizita?
35: Ce iubesti?
36: Daca azi ar fi ultima ta zi de trait, ce ai face?
37: Esti fericit?
38: Ai vrea ca si copilul tau sa fie foarte frumos si prost, sau mai putin frumos si destept?
39: Care e un lucru de care nue sti mandra ca l-ai facut?
40: Ce faci cand cineva pe care tu iubesti, nu te iubeste inapoi?
41: Ce e mai rau ca moartea?
42: Ce faci cand cineva nu te place ca persoana?
43: Ai vrea sa fii bogat si paralizat de la picioare in jos, sau sarac si sanatos?
44: Care e cel mai scump cadou pe care l-ai primit?
45: Care a fost ultimul mesaj pe care l-ai primit?
46: Cand ai mintit ultima data?
47: Daca cineva ti-ar putea spune ziua si anul in care vei muri, ai vrea s afli?
48: Daca ai muri azi esti fericit de cum ti-ai petreut ultimele 24 de ore?
49: Daca ai putea primi un talent sau o abilitate care ar fi aceea?
50: Daca ti-ai putea retrai toata viata din nou, ai schimba ceva?

5 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

1. M-am născut în Suceava.
2. Am 15 ( aproape 16 ) ani
3. Sunt două persoane, părinţii mei care încă sunt
4. Au fost mai multe evenimente fericite în viaţa mea.
5. Până acum, cel mai nefericit a fost când mi-a murit pisica. laughing)
6. Mama mea şi prietenii apropiaţi.
7. thinking
8. Sunt foaarte multe. laughing
9. Momentele pe care le-am petrecut cu prietenul meu acum câteva săptămâni în urmă.
10. Când nu aveam cu cine să vorbesc şi simţeam că nu am pe nimeni alături.
11. Să absolv liceul, să merg la o facultate bună şi să îmi găsesc jumătatea ( sună siropos, dar chiar aş vrea asta laughing )
12. Drept fata timidă, dar simpatică în unele momente.
13. Da.
14. Da, clar da. Foarte multe lucruri.
15. Ryan Gosling

| Emmeii a răspuns (pentru Emmeii):

Da, eu am răspuns şi la restul dar nu s-au prea postat. thinking

| CMaria21 a răspuns:

Uau as vrea sa raspund dar sunt prea multe intrebari sincer!

| IAmAFreak a răspuns:

1: Confidential :3
2: 13
3: O fata, si inca este :3
4: Nu stiu o.o
5: Nici asta nu mai stiu laughing
6: Nimeni, ba aleg singura, ba aleg altii in locul meu si nu am nici o optiune ^^'
7: Pana mea, de unde sa stiu? -.-
8: Paaai, se intampla prea multe lucruri amuzante si penibile in fiecare zi :]]
9: Cand inca mai traia catelul meu, Dop :') i miss him so much p.p
10: Vara trecuta :]]
11: Nu am
12: Asa cum sunt
13: Nope
14: Da, au fost multe dati cand imi era rusine sa intreb anumite lucruri...la scoala mai ales o.o
15: Vlad tepes, cred laughing primul care mi-a venit in minte
16: Eu o.o am prea multe calitati si defecta ca sa le enumar aici :]]
17: Nu-mi fac planuri.
18: Dap, mamaia imi spunea una cu turtita fermecata si bunica una juma in romana, juma in rusa, cu un om pe catalige care avea un petic pe fund laughing
19: Trompeta -.-
20: thinking
21:...
22:...
23: Nu am
24: Perfecta
25: Am avut, dar nah, eram la gradinita, ce stiam eu atunci? :\
26: Nope
27: Nup :]]]
28: Pai multi prieteni pe care i-am facut online mi-au zis ca par de vreo 15-16 ani :]] dar nu arat chiar asa matur o.o
29: Atata vreme cat nu-ti pare rau toata viata dupa ce gresesti, din partea mea sa se faca greseli cu nemiluita :3
30: Felul in care trateaza oameni animalele, mediul inconjurator
31: I dunno
32: Eu as vrea Japonia :3
33: Mai intai sa-l castig si apoi ma gandesc ce fac cu banii
34: As chema mai multi prieteni la unul dintre noi acasa :3
35: Ciocolata, unele persoane care mi-s tare dragi, ploaia, sa fac poze, sa desenez, stelele, animeurile, manga, rockul, metalul, animalele, ocultismul, tumblr, weheartit, messul, pozele, cartile, agendele si pixurile. Multe, multe, multe lucruri :3
36: Pai, nimic o.o
37: Dap :3
38: A doua varianta suna mai bine
39: Nu stiu laughing
40: Dupa nu prea mai tinem legatura >.>
41: Viata, duh :]]
42: I dont give a ***
43: Sanatate sa am si ma descurc cu restul cum pot
44: thinking
45: Nu stiu, am telu descarcat
46: Azi, cand i-am zis lu bunica ca merg acasa ca am teme. Daca nu gasesc un motiv nu mai plec de acolo laughing)
47: Nu, vreau sa fie surpriza :3
48: In fata calculatorului
49: Superputeri o.o Toate superputerile combinate :3
50: Nu, imi place asa cum e :3

Si ziceai sa-ti punem intrebari...paaaai, ai putea sa respunzi la astea, si uite inca cateva de la mine:
-Care e culoarea ta preferata?
-Ce gen de muzica asculti?
-Straight, bi sau homo? laughing *curiozitatea laughing*
-Dulce sau sarat?

| AlexaaAle a răspuns:

1.Bucuresti
2. 14
3. Mama, si inca este
4. Habar nu am thinking
5. Nu pot spune, dar s-a intamplat de curand
6. Sora mea
7. Prima amintire...habar nu am
8. Nu imi vine nimic in minte acum
9. La banchet cand am avut o conversatie iesita din tipar cu persoane pe care o plac
10. Destul de des
11. Sa am o familie fericita
12. Tipa aia inalta si blonda smug
13. Multe
14. Da exista
15. Chiar nu stiu thinking
16. Eu zic ca sunt draguta, de treaba si timida laughing
17. As vrea sa am o cariera in muzica si o familie fericita
18. Nu prea
19. Andre
20. Cuminte
21. Abia daca mai stiu ce am mancar ieri
22. Cand era sa ma inec la mare
23. Rebeca
24. Cu el :X
25. Sincera sa fiu..nu l-am avut big grin
26. Da..de ce nu?
27. Da
28. 17-18 laughing par foarte matura
29. Sa nu incerci
30. Oamenii
31. Daca stiu ca si acea persoana ma iubeste
32. America :X
33. Intrebare.Ce nu as face?laughing
34. Pe un baiat.
35. Tot si nimic
36. Tot ce nu am acum curaj sa fac
37. Relativ
38. Frumos si destept
39. Sunt mandra de tot ce fac indiferent daca e bine sau nu
40. Incerc sa trec mai departe desi sufar
41. Nu stiu
42. Asta e.Nu toti aprecieaza lucrurile bune laughing
43. Saraca si sanatoasa
44. Am primit multe cadouri scumpe, dar cred ca cel mai scump e tableta
45. "Mesaj de informare generat automat:creditul existent este insuficient pentru a beneficia de serviciul solicitat"
46. Azi laughing
47. Nu
48. Nu
49. Sa citesc gandurile laughing
50. Da, multe