| lorycik27 a întrebat:

La profilul mate-info ce ore se fac...si la ce se da teze? funda.

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Pai faci aceleasi materii ca in generala (mai putin latina)+ logica si argumentare (in clasa a 9-a), info si TIC (tehnologia informatiei si a comunicatiei-adica Microsofturile). Dai teza la mate, romana, info si la alegere una din materiile: chimie, fizica, biologie.

Succes!

2 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

La Matematica, Romana si vei alege dintre Biologie, Chimie si Fizica happy

| ana_7191 a răspuns:

Se fac de toate.mai putin latina.in plus ai logica si TIC.dai teza la mate romana informatica si de ales intre fizica chimie biologie