| adrian05 a întrebat:

Ce materii o sa am in clasa a 9 a pe profilul mate-info si la ce o sa dau teze.

1 răspuns:
| yhsay a răspuns:

Eu am avut : lb si literatura romana, doua limbi straine (engleza si franceza, la tine poate sunt alte limbi), matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, religie, ed. muzicala, ed. plastica, ed. fizica, informatica, TIC, logica.
Teze dadeam obligatoriu la : romana, matematica, informatica si la bio/chimie/fizica (doar una din astea trei, la alegere). Deci patru teze pe semestru.