| LanguageMaster a întrebat:

La școală/liceu de ce unii copii se leagă a-proasta de colegii lor?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pentru că nu au destulă minte.

| RainmakerX a răspuns:

Daca nu erau niste persoane de genul atunci probabil ca nu as fi devenit ce sunt azi.

Prostia lor este norocul meu.

| NAT0 a răspuns:

Acasa nu scot un cuvant ca isi iau omorul iar undeva trebuie sa-si descarce energia si frustrarea.

| biancabbb05 a răspuns:

Asa e in ziua de azi! Mai ales in licee! Unii se cred mari si tari si se iau de altii crezand ca par interesanti facand asta cand de fapt sunt niste nimicuri. Iar mai tarziu vor regreta. Ceea ce poti face e sa nu i bagi in seama, sa i tratezi cu indiferenta si daca vad ca nu sunt bagati in seama, se satura si te lasa in pace. Vorbesc la majoritate.