| adriana996 a întrebat:

La scoala trebuie sa purtam sacou... dati-mi o idee, cum pot sa fac combinatiile potrivite si sa fiu si pe placul profilor!

3 răspunsuri:
| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Asta depinde si daca esti fata sau baiat si si de gusturile tale. Te-as sfatui sa iti iei blugi (mai stramti daca esti fata si iti plac) ori negri sau albastru inchis, ori gri deschis. In sus poti sa-ti iei o camasa alba (asta merge si daca esti fata si daca esti baiat) si bineinteles sacoul. L incaltamine adidasi sau cizme (daca esti fata). Dar cel mai important este sa te imbraci cum iti place tie nu cum le place profesorile pentru ca la scoala te duci ca sa inveti, nu se prea vor uita ei la hainele tal, ci la ce stii.
Spet ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| Apipas a răspuns:

Pai U estifata sau baiat sa stiu ce sa-ti recomand tongue

| Apipas a răspuns:

Pai EU sunt baiat la shcoal tot port sacou, adica port tot costumul,e dragut profesorii,chiar si colegii ai aranjeaza asta arata ft bine,poti sa ambraci blugi(djinsi) adica cu un soacou ma sport,dar eu teash sfatui sa ambraci sacou classic st buna alegere nu stiutiu,ea ceva din stilul lui Cristiano ROnaldo,David Backham,Brad Pit. Antra si u antrun magazin Armani,Versace, Gucci, nu stiute vezi fa cum ati place tie nu cum le place altora happytongue