| anonim_4396 a întrebat:

Ce reguli ati vrea sa le dati profilor
?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa nu mai citeasca ziarul la ore.
Sa nu mai mestece gura si sa ne interzica noua sa nu mai cioflaim.
Sa se comporte mai...omeneste ca uneori exagereaza cu mult.Inteleg au si ei probleme dar avem si noi.
Sa nu ne mai vorbeasca de vremurile lui Ceasca cu nostalgie.

cami
| cami a răspuns:

As vrea sa le spun (si in special celor de mate) ca la tabla n-avem rigla, si sa nu mai fie asa mofturosi ca nu trasam linii drepte si unitati de masura corecte.

| Luori a răspuns:

Sa mai traga si ei chiulu. laughing

thinking si unii, sa fie mai de "gashca ".:devil)

Si. alo, tanti de logica angry mai putin cu scrisu! Scriem pagini intreeegi la ora ei, cand iesim de acolo ne dor pe toti mainile, vrem sa le punem in ghips:devil)) exagerez,. dar nici ca ealaughing

| c0rn3l1uss a răspuns:

Pai... sa nu ne dea test neanuntat big grin.

| bluesky a răspuns:

Fara teme si teste si ascultari!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Sa ne inteleaga mai bine...sa dezvolte o legatura cu noi sa incerce sa ne cunoasca mai bine.nu mai dea sa note mari doar celora care se duc la meditatii, sa aiba mai multa morala sa isi aminteasca cum era cans erau si ei copii! sa nu ne mai catalogheze numai DUPA NOTE, nu notele te fac OM!

| loundy a răspuns:

Sa nu fie partinitori...nu suport chestia asta, mi se pare dezgustator compotamentul unora. Sa nu faca diferente intre elevi(pe motiv ca unu vine cu cadori si unu fara) Sa dea proiecte pentru acasa, chestii care nu pot fi luate de pe net, adica sa promoveze lucrul in echipa, e mai amuzant.

| mihaelutzamy a răspuns:

Sa nu mai tina cont de ordinea in care mergem la tabla, eu sunt mereu prima si imi vine sa crap.Sa ne lase cand vrem noi liberi, sa nu ne dea atat de mult de scis acasa etc, dar mai bine sa ramana asa fara nicio regula ca e mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu mai manance in ora
Mai usor cu tipetele si daca se poate sa predea o lectie intr-o ora nu intr-o saptamana
Daca tot se numeste profesor sa fie profesor
Si... sa invete sa predea ( unii ) big grin