| coMpLeT a întrebat:

La YouTube merge sa sterg filmuletele mele? Daca da, cum?
Care e treaba cu toti cei care cersesc like-uri, comentarii si abonari la canalul lor? Primesc ceva daca au multe vizualizari, like-uri sau alte din astea? Am auzit ceva de reclame sau parteneriate si asvrea si eu sa stiu detalii:d

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Mergi dreapta sus pe canal, dai clic pe manager video, selectezi filmuletul care vrei sa-l stergi si dai la actiuni si dai stergere. Nu prea cunosc politica youtube, dar ca user amator care are peste 1 milion de vizualizari in total la filmulete pot sa-ti zic ca nu am primit nimic happy

2 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Http://www.youtube.com/yt/creators/partner.html
Daca canalul tau de YT e popular poti sa faci bani de pe urma vizualizarilor, reclamelor etc.Inchei un parteneriat cu YouTube si banii se duc pe card cu conditia sa incarci filmulete saptamanal, filmuletele tale sa nu fie ofensatoare si neoriginale.Trebuie sa ai canal popular in primul rand ca se se uite cat mai multa lume.In dreapta filmuletelor vor aparea reclame, pentru fiecare click primeste nu stiu cati centi.Cam atata stiu.

| codrin5918 a răspuns:

Daca ai multe vizualizari si multi abonati poti face parteneriate, pur si simplu iti vine un mail pe adresa ta de mail a contului de youtube respectiv si trebuie sa indeplinesti niste conditii ca sa ramaneti parteneri.ex.:minim 2 videoclipuri pe saptamana.
Plus ca acest parteneriat iti aduce un banner.Momentan atat stiu. Sper ca ti'am fost de ajutor!