| Trassib a întrebat:

Legenda reala a lui Bloody Mary am sa o scriu eu mai jos.La raspunsuri

6 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Porcii roz zboară şi staniolul învelea ciocolata în marmotă.

| TashaUhm a răspuns:

1. Si intrebare ta fiind?
2. Eu stiam ca de 3 ori nu de 13.
3.O zi buna`!

| infectieacuta a răspuns:

Toata povestea scrisa de tine e o harababura...

| Trassib explică:

Bloody Mary era o pustoaica careia i-a murit cea mai buna prietena.Lui Mary ii era foarte dor de ea.
Prin urmare s-a gandit sa o invoce.
Prietena sa a murit la ora 23:59.
Mary s-a dus in baie la ora respectiva a aprins 2 lumanari si le-a pus in fata oglinzii. A luat o papusica in mana si a rostit lumele prietenei ei de 3 ori.Aceasta a iesit din oglinda, s-a repezit asupra prietenei sale si a omorat-o infigandui un cutit in spate.
Mama lui Mary o gaseste dimineata moarta pe WC.(fara cutit in spate)Apoi mama sa s-a dus in pod a deschis sicriul si a pus-o pe Mary in el.I-a legat cu o sfoara un clopot de mana. (in caz ca nu e moarta sa traga de clopot). Dupa 2 ore Mary s-a trezit.A tras de 3 ori de clopot dar cand sa traga a patra oara a murit. Dupa doua ore de la moartea sa mama ei se duce in pod sa vada daca s-a mmiscat clopotul.Clopotul era miscat iar Mary moarta in sicriu.

Explicatie :Mary nu s-a mai trezit.S-a trezit spiritul sau si a tras de clopot.

Incantatie : Te duci in baie noaptea la ora 00:00 si rostiti de 13 ori Bloody Mary. aceasta va iesi din oglinda si va va face rau.

ACEASTA ESTE SINGURA POVESTE REALA DESPRE EA.

| suntserios a răspuns (pentru Trassib):

Si partea reala unde e? ca eu nu m am prins

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trassib):

Poveste=basm(ex: calu' vorbitor și mătura magică etc.)
PS: Pentru ce avea mă-sa un sicriu în pod?