| yoNicole13 a întrebat:

Luna viitoare se apropie ziua mea si am fost intrebata ce imi doresc, insa nu am stiut sa raspund. Ce mi-as putea dori, in afara de telefoane, laptopuri si chestii de genu. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Columbeanca97 a răspuns:

Pai daca e de la o ruda sau prieteni ai putea zice sa iti aduca bani pentru ca tu stii mai bine ce iti doresti asa cu banii o sa faci ce vrei tuu, sau le zici prietenilor sa puna banii si sa iti ea mai multe chestii un ceas, ceva hainute, ceva creme hidratante de corp fata sau ce vrei tu, bijuteriii. sau daca e de la parintii poti zice inainte cu o zi de ziua ta sau dupa sa mearga cu tine in mall sau prin oras si sa iti ia mai multe chestii pe care ti le doresti sau sa iti dea banii sa faci ce vrei cu ei. sper ca ti-am fost de ajutorrr:* Fundaaa^^

1 răspuns:
| DragutzikaDeDe a răspuns:

Orice ai crede tu ca ai vrea. Cum ar fi:haine,parfumuri,poate o bicicleta, role, etc.Ce lucru n-ai si l-ai dori mult.
Funda?