| Lolololalali a întrebat:

Se apropie ziua mea. Ce cadouri sa imi doresc? Sau ce v-ati dori voi acum? Fundita. Fara raspunsuri la misto, va rog.

10 răspunsuri:
| Ziiziii a răspuns:

Doreste-ti sanatate,fericire, iubire, si intelegere cu toti cei dragi tie...si apoi cadourile...

| Hiroko a răspuns:

Buna!
In primul rand LA MULTI ANI!

| Rush a răspuns:

Cum a zis @laur9, depinde de ce preferinte ai tu, daca ma intrebi pe mine as vrea o chitara electrica, dar asta e ce imi doresc eu, gandeste-te la ce vrei big grin

| xt9000 a răspuns:

Eu mi-as dori un smart phone.ca un Samsung galaxi s, iphone, Nokia n8,.

| DaVà a răspuns:

Eu prefer un coi care leviteaza.L-as pune deasupra patului laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Eu mi-as dori acum doar o cutie...dar cutia sa contina: casti 7.1, 4gb rami cirsair 1600 mghz, tv tuner si un cablu hdmi de 10 metri...serios,nu prea stiu ce ai putea sati doresti

| Biutzuca a răspuns:

Pai... daca esti un pic sentimentala :X doresteti sa vina cei dragi. in rest la ce visezi tu demult big grin. depinde, amintestei ce vroiai atat de mult si apropo la multi ani de pe acum! big grin

| TheFreak9 a răspuns:

Pai...eu zic sa iti doresti niste bani,si sa iti iei c vrei tu, nu stiu cam ce gusturi ai...mie unul nu imi plac cadourile, si prefer niste bani.big grin

| cipicu a răspuns:

Sigur gasesti ceva misto pe www.oaches.ro

| alex266 a răspuns:

Un iphone 5