| MsD a întrebat:

M-a făcut să sufăr,am crezut că nu mă iubeşte şi l-am lăsat! M-a implorat să ne împăcăm-mereu mă suna, s-a pus jos în faţa porţii spunînd că nu se duce pînă nu zic "da", cînd ne vedeam mă îmbrăţişa şi dorea să mă sărute îşi cerea scuze şi promitea că totul va fi altfel.Deoarece îl iubesc l-am iertat, şi totuşi după o săptămînă a început să se cam repete istoria:mă lua în rîs cînd vorbeam cu el-i-am zis şi şi-a cerut scuze etc.mai sînt multe cazuri din astea! Deci el mă iubeşte sau nu?

Răspuns Câştigător
| pacirisu a răspuns:

Nu te iubeste! profita doar de faptul ca esti putin naiva, si ca nu incerci sa iti impui punctul de vedere in relatie ceea ce il face sa se joace cum vrea cu tine. oricum nu e singuru baiat, dar ai grija cand ii alegi....sunt putini cei care merita cu adevarat sentimente

2 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu te iubeste! Eu cred ca vrea sa fie cu tine doar ca sa te foloseasca... daca tear iubi cu adevarat nu tear fi "dezamagit" niciodata si nu siar fi batut joc de tine.Mai bine te desparti de el pana cand sa vrea sa te mai ea de fraiera!
O zi buna!

| dja a răspuns:

Nu pot sa zic daca te iubeste sau nu, asta numai el stie oricum eu cred ca nu isi poate gasi alta iubita asa ca sa nu fie singur a incercat sa fie din nou cu tine si vad ca a reusit.(ii numai o parere poate nu este adevarata si te iubeste)