| MsD a întrebat:

M-a făcut să sufăr,am crezut că nu mă iubeşte şi l-am lăsat! M-a implorat să ne împăcăm-mereu mă suna, s-a pus jos în faţa porţii spunînd că nu se duce pînă nu zic "da", cînd ne vedeam mă îmbrăţişa şi dorea să mă sărute îşi cerea scuze şi promitea că totul va fi altfel.Deoarece îl iubesc l-am iertat, şi totuşi după o săptămînă a început să se cam repete istoria:mă lua în rîs cînd vorbeam cu el-i-am zis şi şi-a cerut scuze etc.mai sînt multe cazuri din astea! Deci el mă iubeşte sau nu? (funda pentru cel mai ingenios răspuns)

Răspuns Câştigător
| DoiOchiNegri a răspuns:

Te-ai gandit ca poate fi influentat ca intre baieti? Iar apoi poate avea momente in care vrea sa fii doar tu cu el... sau poate glumeste cu tine atunci... cand rade si poate nu isi da seama ca nu iti place, ca te raneste. Cel mai bine e sa vorbesti cu el si sa ii spui tot ce ai pe suflet. Sper ca te-am ajutat :*.

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Se joaca cu iubirea si se complace in joc pentru ca iti stie bine slabiciunile!

| RAY a răspuns:

1 isi bate de joc
2 glumeste
3 are probleme cu capu

| neutrino a răspuns:

Cand vrea el te iubeste, cand nu vrea nu te iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doua explicatii de dat.
1. Ai intretinut relatii sexuale cu el si vrea sa te tina pe post de rezerva ( asta ar fi acele rugaminti ale lui de iertare care nu sunt altceva decat minciuni )
2. Nu ai intretinut relatii sexuale cu el si face acezt joc ca sa te zapaceasca pana te aduce in starea in care sa-i cedezi, raspunde-mi la care din cele doua explicatii ma apropii, cat de cat, de adevar pentru a putea sa-mi dau seama ce este in capul ciocoflenderului

| Sfatosul2012 a răspuns:

Simte ca trebuie sa detina controlul... si abia apoi cand vede ca te pierde isi da seama de ce face! Poate ar trebui sa incerci sa l uiti...