| pix a întrebat:

M. a rugat cineva sa. i spun ce as face in situatia ei: ii place foarte mult un baiat, dar acel baiat are unele momente cand o baga in seama si uneori cand nu o baga. Stie ca mai demult i. a placut de o fata f mult si tot nu ii dadea o atentie maxima si acum (cea care m. a rugat sa o ajut) m. a intrebare daca ar fi bine sa. i spuna ca. l place, dar ii e km frica de un rasp negativlaughing... voi ce ziceti?happy Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| kymy a răspuns:

Sincer parerea mea este sa incerce NU are nimic de pierdut Uni baieti asa fac vor sa vina fetele la ei.

| pix explică (pentru kymy):

Da, dar eu ma gandesc cum o va privi acela daca nu va fi de acord.

| kymy a răspuns (pentru pix):

Crede-ma ca si eu trec printr-o situatie ca asta si daca nu incearca o sa sufere.cand el o sa fie cu altcineva tu o sa vrei ca tu sa fii in locul acelei fete.nu vreau sa treaca nimeni prin ce trec eu acum.

| pix explică (pentru kymy):

Imi pare rausad.dar nu stiu chestia e ca il place de foarte foarte mult timp. E constienta ca daca o respinge, sa zic asa, o sa sufere destul de mult.

5 răspunsuri:
| pix explică:

Intrebat* pardon

| kymy a răspuns:

O fata care il place...depinde daca el da semne k i-ar placea de ea...eu ti-am zis parerea mea caree este fiidca mai tarziu o sa regrete ca na incercat si daca el va fi cu cineva ea va suferi