| Sasha27 a întrebat:

M-a rugat prietena mea sa postez o intrebare : ce carte poate citi in vacanta de Paste? Mentionez ca are 14 ani. Va rog raspunsuri multeee.Ms :***

3 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Sarmanul Dionis-Eminescu
La Conac-I.L.Caragiale
Hunger Games-?

| NeimaginabilA a răspuns:

Orice in afara de Twilight
Nu vrem sa se tampeasca de cap si sa astepte vampirul care-i va fura inima.
Harry pottah, si cele 8 minuni ale lumii antice(are 8 volume nu stiu sigur daca se numesc asa) foarte bune carti de gen hayao myasaki.
Se gasesc greu dar merita efortul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Intrați pe http://lecturirecenzate.ro/In josul paginii e o listă cu titluri pentru diferite vârste. Felicitări prietenei care vrea să citească!