| Seby80 a întrebat:

M-am certat cu ce-l mai bun prieten al meu, nu e suparat tare pe mine, dar ce pot sa fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

Ooof si mie mi s-a intamplat de curand acelasi lucru cu cea mai buna prietena a mea.A fost vina mea din pacate si mi-am cerut scuze.Cateodata doar simplele scuze sunt de ajuns intrucat fiecaruia ii este greu sa le spuna(pur si simplu tuturor le este nu am intreba ceva) si amicul tau va realiza ca ai trecut peste stanjeneala initiala doar pentru ca prietenia voastra e ceva mai important.

xoxo

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Asteapta un timp, o saptamana asa, depinde cat de grava a fost cearta sau motivul, si apoi ii dai un telefon si ii zici frumos ca iti pare rau

| emabrumareanu29 a răspuns:

Iti ceri scuze

| Polaris a răspuns:

Cel*.