| EllyCA a întrebat:

M-am certat iar cu cea mai buna prietena ce sa fac. sfaturi?!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar ce faceți sau nu de ajungeți în astfel de situații? De ce se repetă?
Încearcă să vezi unde greșești tu în prima fază ca ulterior să știi ce ai de făcut.
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Eeee
si eu m-am cerat de un miliard de ori cu ea.oh go on
cand a gresit si-a cerut scuze cand am gresit mi-am cerut.
asa ca vezi care e vinovata, si daca esti tu lasa orgoliul de-oparte si caut-o.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Da, asculta-ma daca chiar e cea mai buna prietena inseamna ca o sa va impacati repede daca nu inseamna ca doar tu ii erai prietena nu si ea tie intelegi?"? Incearca cu scuze autoinvinovateste-te si poate mergehappy

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Depinde despre ce este vorba. Cea mai buna solutie la orice este comunicarea. Vorbeste cu ea despre ce te/o deranjeaza si rezolvati problema. Mult noroc kiss.