| anonim_4396 a întrebat:

M.am demachiat si eram cu mana murdara de apa micelara si am mancat seminte.Se poate intampla ceva daca am,, baut"cateva picaturi? Am un gust amar.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am mancat si sampon si sapun si oja si nu am patit nimic laughing astfel de produse sunt inofensive, bineinteles daca le inghiti accidental in cantitati mici, stai linistita.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu vei pati absolut nimic, nici macar o cat de mica indigestie sau stare de voma. Bea lapte indulcit cu miere.