| tedyteo a întrebat:

M-am despartit acum cateva zile de prietenu meu si nu stiu ce sa fac ca sa il uit pentru ca inca tin la el

Răspuns Câştigător
| laura199430 a răspuns:

Rupe orice legatura cu el, scapa de poze etc... si incearca sa-ti ocupi timpul cu diverse activitati, iesi cu prietenele, distreaza-te...bafta :*winking

| tedyteo explică (pentru laura199430):

Ok o sa tin cont:X

7 răspunsuri:
| WildLatte a răspuns:

Daca inca tii la el o sa-ti fie greu sa-l uiti. Incearca sa gasesti ceva activitati car sa te tina ocupata pentru o vreme. Lasa timpul sa treaca si ai sa vezi ca nu o sa-ti mai fie atat de greu si o sa-l pivesti ca pe un simplu amic, dar daca il iubesti cu adevarat atunci o sa fie putin mai complicat. Sper ca te-am putu ajuta. Bafta!

| tedyteo explică (pentru WildLatte):

Multumesc pentru raspuns insa intre noi e distanta si probabil de aceea

| WildLatte a răspuns (pentru tedyteo):

Cu placere! Imi pare rau ca raspunsul meu nu te-a putut ajuta mai mult!

| Alexnoname a răspuns:

Daca cu adevarat tii la el... spune-i si lui asta... poate se razgandeste.dar daca este un badarat mai gandeste-te

| downtoearth a răspuns:

De ce te-ai despartit de el daca, inca tii la el? Vorbiti si rezolvati problema, nu este o solutie sa il uiti, daca tu nu vrei asta.