| anonim_4396 a întrebat:

M-am gandit sa imi fac o bautura care sa imi dea energie inainte de antrenament si sa nu ingrase foarte tare, bautura este formata din Nescafe Frape si Mountain Dew. Nu stiu daca ii o idee buna sau nu, voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| edy4KtM a răspuns:

Puneti intr-un pahar mai mare 4 galbanusuri de ou in jur de 30 40 de ml lapte, o lingurita de zahar si una de cofeina

| AnubisTheGod a răspuns (pentru edy4KtM):

Crezi ca imi va oferi energia necesara?

| edy4KtM a răspuns (pentru AnubisTheGod):

Pai eu asa ceva beau in fiecare dimineata inainte de antrenamente si le amestec in blender si am mai multa energie si te trezesti mai repede