| IrxnIroxyI a întrebat:

M-am impacat cu prietenul meu dupa ce am stat despartiti 2 saptamani, dar nu mai e asa de apropiat de mine(inainte ma chema afara, ma mai suna ) si mi-a spus ca nu vrea sa afle prietenii lui ca suntem impreuna. Ce sa fac sa fie mai apropiat de mine?

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai bine te'ai desparti de el.se vede ca nu mai tine la tine deloc. daca ar tine te'ar suna, sau macar v'ati intalni mai des.si mai ales ca nu vrea sa stie si prietenii lui.cam ciudata chestia asta.gasesti tu altii mai buni decat el :p

| pwp a răspuns:

Pai cred ca are alta prietena, iar prietenii lui stiu de aceasta relatie, si de aia nu vrea sa il vada impreuna cu tine!
poate o place pe acea fata, dar mai are sentimente si pentru tine!
sau poate nu este sigur de acea relatie, si te tine pe tine de rezerva!

| federerdinamo a răspuns:

Mah pai cum sa nu afle prietenii lui ca este cu tinelaughing. Pai ce relatie mai e asta? Spune-i clar baiatului. ori ne intalnim ori adio te-am lasat daca iti e rusine cu minebig grin

| Mya a răspuns:

Ti-a spus cumva si motivul pentru care nu vrea ca prietenii lui sa stie de voi? Pe tine nu te deranjeaza acest lucru? Eu in privinta asta mi-as face griji, pentru el conteaza mai mult imaginea in fata baietilor, carora este posibil sa te fi vorbit de rau ori sa fi zis ca nu se va mai impaca vreodata cu tine.in tot cazul, e clar ca ii e rusine cu faptul ca ii esti prietena, altfel nu s-ar ascunde.

| IrxnIroxyI explică:

Ms pentru raspunsuri happy o sa-i zic happy

| Mişaaa a răspuns:

Nik, da-l dracu daca ii ie rusine cu tine.parerea mea fara suparare big grin