| anutza08 a întrebat:

Buna:* Acum aproximativ o luna de zile, prietenul meu m-a inselat cu o fata foarte mica decat el ( clasa a 7-a) dupa o cearta ce care am avut-o din cauza prietenului lui deoareca bagase strambe ( M-am vazut cu Ana si am sarutat-o) ca prin urmare am stat vreo 4 zile despartiti sa aflu ca a invurat-o si s-a batut cu toti amicii lui pentru ca s-au bagat ( a fost ceva gen o criza de nervi mai bine zis a clacat) In aceea seara a venit la mine si pur si simplu s-a umilit in fata mea. Ne-am impacat. El incerca sa imi vb frumos chiar s-a apropiat mult de mine, ma suna, ma cauta dar eu eram distanta pentru ca increderea mea in el numai era ca la inceput dar ii vorbeam destul de frumos si nu ii dadeam senzatia ca s-ar fi intamplat ceva cu mine.Acum 2 saptamani a inceput sa se distanteze el, numai vorbim asa mult, a inceput sa ma minta, a inceput sa se drogeze, pierde noptile cu prietenii. Chiar ma facuse am ma apropii de el si acum iar ma indeparteaza. Imi vorbeste foarte urat ( Fa, i-am spus intr-o seara ca a inceput sa ma vinda pe prietenii lui, iar raspunsul lui a fost "si pe tine si pe prietenii mei v-a tratez la fel") Acum 2 nopti m-a sunat si imi zicea ca ii e tare dor de mine si ca ce s-a intamplat cu noi de ne-am indepartat asa. Am inceput sa imi petrec si eu timpul cu fetele cum face si el cu prietenii lui. Voi ce ati face? De vorbit nici nu se pune problema, nu asculta.

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Cel mai bine te desparti de el.
O sa-ti spuna mereu ca nu o sa mai faca dar in fine.
Bafta!

| iRawrr a răspuns:

E gelos se vede ar trebui sa vb cu el neaparat si sa il ajuti nu sa te indepartezi de el mult pentru ca asa il vei pierde de tot.

| BiancaStoran a răspuns:

Nu te merita! Trece printr-o faza grea a vietii lui.Gaseste-ti pe alcineva.Nu are rost daca se drogeaza si iti vorbeste urat.