| papushikadulcee a întrebat:

M-am indragostit de baiatul care o place pe prietena mea si ea pe el sad.Nu as vrea sa le stric relatia(am patit-o si eu si nu vreau ca si ea sa treaca prin asta)dar daca voi incerca sa ii spun ce simt va spune ca sunt o disperata(vorbea intr-o seara o fata cu el pe mess si ii spunea ca il place iar el a spus"Ce disperata" si nu stiu ce sa fac! HELP! Fundita!

1 răspuns:
| ioanamirela a răspuns:

Buna.eu sunt de parere ca ar trebui sa-i spui despre sentimentele tale...si nu cred ca ca o sa te considere disperata.si nu cred ca o sa le strici relatia doar din simplul fapt ca iti destanui sentimentele