| anonim_4396 a întrebat:

M-am îndrăgostit de profesorul de sport. Vouă nu vi s-a întâmplat fetelor să vă îndrăgostiți de un profesor? Ce să fac să-mi treacă?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe faza cazu jean monnet partea a 2.
Va asteptam cu comentariile, cum credeti ca se va intampla si in ce masurabig grin
Biletele se vand in premiera dupa 1 ianuarie TPU te tine la curentlaughing

| PinkPanther a răspuns:

Te trezesti la realitate si iti cauti pe cineva de varsta ta

| sabin89 a răspuns:

Incearca sa-l atragi in mreje. Glumesc. Lasa-l in pace. E cu zece ani mai mare. Un pic efort de vointa si l-ai scos de la inima, mai ales daca il inlocuiesti cat de repede cu un tip apropiat de varsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Mamaligoi a răspuns:

Nu-s fata, dar am avut parte de experiente de genu'. Poate-i doar un crush. Iti trece. Daca esti "indragostita" de el cum sunt eu de Emma Watson, e ok laughing Daca zici ca-i pe bune si esti majora, ask him out thinking Ce ai de pierdut?

| selena69 a răspuns:

Nu-i dadea de inteles ca il placi staruite sa nu te uiti in ochii lui pentru ca cinei indragostita se uita mereu in ochii persoanei iubete poartate de parca nici nu s-a intamplat nimic aceasta daca nu vreai sa ii dai de inteles ca il placi, iar daca vrei sa ii dai de inteles du-te si spune-i sa te lamureasca ce sa faci cine stie poate se primeste ceva sper ca te-am ajutat cu ceva paca ai grija te tine si ce se va intimpa nu te intrista ca esti tinara si ai toata viata inainte iti doresc succes in toate