| Doηηa a întrebat:

M-am îndrăgostit de profesorul de sport. Vouă nu vi s-a întâmplat să vă îndrăgostiți de un profesor/oară? Ce să fac să-mi treacă?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu m-am indragostit niciodata de un profesor dar am simpatizat pe unii dintre ei si nu cred ca ar fi bine sa te legi la cap cu un profesor ca nu merita, o sa iti treaca indragosteala asta de buna voie

caramela
| caramela a răspuns:

Da da bun asa, si in curand o sa vedem la tv ca domnul cutare a violat-o pe eleva cutare.straight face eu zic sa faci un dusssss rece si o sa iti treaca, apoi te poti axa pe unu de varsta ta, dar totusi e bine sa mai astepti si trece scoala pe primul plan.
O zi frumoasa sa aihappy

| MarcŞiAtât a răspuns:

Fa sport!

| Xtadelo a răspuns:

Cand o sa iei un 3, iti va trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,lol

| Cosmin1I a răspuns:

Cati ani ai in primul rand?

| chazz a răspuns:

Lol..eu zic sa iti infranezi aceste sentimente deoarece daca si el te "iubeste" veti avea probleme.doar nu vrei sa fii in locul lui daiana si profu' de religie care i-a dat la buci pana a urcat-o pe pereti.

| CLDaraBomMinzy a răspuns:

Gândeste-te la ceva ridicol despre el...cum ar fi ca e profesor, are salariul mic, o sa aiba pensie mica, etc.

| Mihai453 a răspuns:

Fa 50 flotari si o sa-ti treacarolling on the floor

| Jose21 a răspuns:

Hei.Nu poti sa te indragostesti asa de repede, e doar atractie fizica pentru ca cu singuranta e tanar si arat bine.Ideea e ca nu o sa iti treaca probabil foarte curand insa daca o sa te indragostesti de un baiat de varsta ta si o sa fii impreuna cu el o sa uiti cu siguranta de proful tau care e mai "batran" si o sa devina neatragator.Si eu acum multi ani cand eram prin clasa a 7-a imi placea proful meu de muzica insa nu mi-as fi putut nica sa ma gandesc sa fiu impreuna cu el.App cati ani ai? O seara faina.

| Laryssa20 a răspuns:

Am patit-o eu in clasa aVI-a dar la mjine a durat 3 ani pana la banchetul din clasa aVIII-a cand l-am sarutat.Dar nu l-am mai vazut de atunci. Sfatul meu este sa afli daca sigur esti indragostita, iar daca esti persevereaza si cucereste-l.

| Mataarecratima a răspuns:

Înveti cumva la Jean Monnet?