| cristina_9458 a întrebat:

M-am indragostit de un baiat dar el nu se va uita la mine, ce sa fac? funda

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Dar de unde sti ca nu se va uita la tine?
Poate ca el te pl sh e timid si nu spune sau nu a mai fost niciodata cu cineva sh de aia nu stie cum sa procedeze sau a mai fost cu cineva da DINTRE TOTZI U ESTY CEA MAI SPECIALA SH NU STIE CUM SA ITI SPUNA
Du-te la el sh intreab-l:Vrei sa stai cu mine? Yo nu am mai intrebat niciodata asa ceva pe nimeni pentru ca de obicei ma intreaba ei dar...tu esti mai special"
sper sa reusesti

2 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai poti face mai multe lucruri: 1. ar fi sa-l uiti si sa-ti gasesti un baiat cu care iti va fi mai usor sa comunici 2. poti sa te aranjezi, in primul rand pentru tine, sa-i arati catde frumoasa esti si sa se uite la tine 3. sau sa-l faci mai inati prietenul tau[amic] si apoi relatia de pritenia sa avanseze. bafta

| Razby a răspuns:

Daca ai pana in 14 ani incearca sa il eviti sa vezi cum reactioneaza. Daca te intreaba dc nu vb cu el inseamna ca ii place de tine. Daca aceasta varianta nu ti se pare buna atunci incearca sa te bagi in seama cu el sau sa intri in discutie cand vb cu alte persoane.
Daca ai peste 14 ani incearca sa flirtezi cu el si la fel vezi cum reactioneaza. Daca tot nu se uita la tine cum spui tu si nu te baga in seama atunci inseamna ca nu te place. Funda xD?