| YULYUTAKARA a întrebat:

Cum se comporta un baiat care e indragostit de mine

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de genul lui. Fiecare îşi manifestă simpatia într-un alt mod.

| butterflyy a răspuns:

Petrece timp cu tine, e atent la tine la ce faci cum te comporti, dar daca este indragostit de tine cu adevarat vei simti... dar bineinteles daca si tu esti de el

| Nastia a răspuns:

Iti face complimente, favoruri, gesturi tandre.

| Casica a răspuns:

Iti da semne sau iti zice.

| FlippyFlippy a răspuns:

Te ignora si cand te uiti la el se preface ca el nu seu ita la tine is rade mereu cand e pe langa tine

| faramatania a răspuns:

De tine? Cred că tu ar trebui să știi cel mai bine.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Păi depinde de băiat..noi nu avem cum să știm.

| RainboyDash a răspuns:

Se lauda in preajma ta cu orice, te apara, se comporta frumos cut ine si isi petrece timp cu tine, iti spune multe glume sau lucruri de genu, si chiar i se maresc pupilele cand se uita la tine, eventual daca il iei in brate sau ceva de genu va rosi si va respiura mai greuwinking

Răspuns utilizator avertizat
| gfghn a răspuns:

Diferit de ceilalti intr-un mod placut.

| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.ca si nebunul pana te cucereste, adica face ori si ce sa iti atraga atentia.BAFTA

Răspuns utilizator avertizat
| Singuratikaparasita a răspuns:

Pai : se uita la tine mult,face totul ca sal observi, petrece mult timp cu tine, iti ia apararea, intreaba de tine, iti face complimente in rest nu prea stiu. sper ca te-am ajutat :*

| Prastiuta a răspuns:

Eu cred ca daca un baiat care e indragostit de tine nu iti va spune in fata ca o face ci prin gesturi(se va purta frumos cu tine),(isi va petrece mult timp cu tine).