| labilagrey a întrebat:

M-am lovit la barbie si ma doare un os de langa ureche cand casc. funda Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| phantomitza a răspuns:

Poate tii sa deplasat maxilarul de la lovitura puternica du-te la un medic cat de repede sa nu fie ceva grav.

3 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

În loc să aştepti răspunsuri de la noi, deşi noi nu ştim prea bine situaţia, mai bine îmbracă-te frumuşel şi du-te la medic. Decât să apară complicaţii pe viitor, mai bine mergi şi ceri părerea medicului.

| LostInHell55 a răspuns:

Acolo ti-e barbia?laughing

| April_Cristina_1976 a răspuns:

Eu am alttceva mi-a iesit un cos la barbie si gri se misca si simt sange dar e os sau buba e lipit de ceva
sange.