| giuliahouse a întrebat:

M-am plictisit rau de toooot... voi ce faceti ca sa scapati de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| daddy a răspuns:

Stam chill ne relaxam mai o pizza mai o bere sau o tigara, ascultam muzica si ne zbenguim uite te fac cu un dans ce zici;)
http://www.youtube.com/watch?v=voB9nM0BUms

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sar intr-un piciorlaughing

| Antrax a răspuns:

Dansez

mira
| mira a răspuns:

Cati ani ai? Unde locuiesti? Cu ce te ocupi? In functie de raspunsuri vei primi sfaturi cum sa nu te plictisesti.Pretuieste aceste clipe.Va veni un timp cand n-ai sa apuci sa respiri.

| JackieSue a răspuns:

Ma (dez)plictisesc... ceva telefoane, iesiri in oras, jocuri, citit...sau pur si simplu dorm.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ma uit la un film
Ies in parc/oras
Citesc
Fac prajituri
Ma joc
Stau pe net happy

| cooola a răspuns:

Ma uit la meciuri
Ma plimb
Ma uit la filme
Ascult muzica
Dorm
Citesc
Petrecere cu prieteni
De obicei se spune "iate cu mainile de fund si sari in sus" ..Asa imi spune mama mereutongue

| marry a răspuns:

Iesi la o plimbarewinking

| alina_7783 a răspuns:

Mancam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi evadez din oras tongue
Daca nu. pai thinking cu prietenii sigur nu te plictisesti tongue
daca da... pai mereu poti sa iti faci prieteni noiwinking
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc cate odata pai eu zic sa intri pe mess si pur si simpu sa vb cu prieteni sau si mai bine sa ii chemi si sa faci un party

| FanNane95 a răspuns:

Ascult muzica hip hop sau rock