| anonim_4396 a întrebat:

M-am plictisit și am zis sa las și eu niște întrebări mai ciudate asa. Ca n-am ce face =)
1. Oare e normal sa îmi placa de o grămadă de fete in același timp? Ma simt atrase de o mulțime și ma gândesc. Adică veneam odată de la școală și cum era mai aglomerat m-am întâlnit cu o grămadă de persoane pe drum, respectiv cu o grămadă de fete. Din alea toate cu care m-am întâlnit mi-a plăcut de toate în afara de 3, 4. Oare una dintre alea o grămadă e atrasa și ea de mine? rolling on the floor sunt șanse? rolling on the floor
2. Când merg la vara în vacanta merita peste tot unde ma duc sa încerc sa agat ceva? Adică oricum dacă merg în alt oraș nu ma cunoște nimeni și ar merita sa încerc? =)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Hormonii varstei

| Raven a răspuns:

1.La vârsta asta e normal să-ți placă o mulțime de fete fiindcă nu te interesează decât aspectul fizic, felul în care arată, nu caracterul, intelectul, sufletul ori altceva de natură emoțional-sentimentală.
Poți pune pariu că și ele au aceleași gânduri & idei, aleg băieții după felul în care arată, nu după alte criterii. Dacă te găsesc ori nu atrăgător, asta doar tu o știi, e în funcție de aspectul tău fizic.

2. Poți încerca, de ce nu, încercarea moarte n-are, dacă o să și reușești, asta e partea a doua. E valabil ce ți-am spus la finalul punctului 1.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Oare una dintre alea o grămadă e atrasa și ea de mine? rolling on the floor sunt șanse? DA, sunt. Trebuie să discuți cu ele, cu toate, ca să afli care din ele.
2. Merită să încerci. Astfel vei învăța să te comporți cu fetele.

| Andreeush a răspuns:

1. Faptul că te atrag mai multe fete nu înseamnă că îți plac toate.
2. Nu merită, cu asemenea atitudine nu se va uita nimeni la tine.

| Plato a răspuns:

1. Sunt sanse
2. Nu, e o prostie.

| TheCrusader a răspuns:

Pai daca iti intorci capul dupa toate felele, cine o sa stea cu tine? Dezvolta-ti gusturile mai intai.

| anonim_4396 explică (pentru TheCrusader):

Pai nu ma interesează nici culoarea ochilor, nici a parului, nici ca e mai mare sau mai mica decât mine, dacă as avea o relație cu o fata m-ar interesa doar sa ma iubească. Mie poate sa îmi placa și de o fata roșcată și bruneta și blonda. I don't care

| TheCrusader a răspuns (pentru anonim_4396):

Prin fizic poti sa iti dai seama de multe, incluzand felul cum se comporta. Detaliile sunt importante.