| Delicioasademine a întrebat:

M-am tuns la 0 si toti prietenii mei fac glume pe chestia asta happy. Au inceput sa imi puna si porecle cum ar fi Micky Chelyoasa, Chelie incompetenta, Cheliuta mirositoare. Nu stiu ce sa ma faccrying. Dati-mi cateva sfaturi va rog! Dau fundita! JURR

8 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Ignora-i si gata. Ce e asa rau sa te tunzi la 0? E mai simplu chiar! laughing O sa inceteze cand se vor plictisi si nu are rost sa incerci sa le dai vreo replica, fiindca vor continua si mai multwinking. Poti sa-ti pui ceva pe cap cand iesi pe afara, daca, chiar vrei sa nu mai aiba ce zice.

| Диана a răspuns:

straight facePai de ce te-ai tuns 0?thinking

| littleladybug a răspuns:

Dc te'ai tuns? incearca o perucalaughing sau poarta ceva pe cap cand iesi afara...si da'te cu ulei de ricin (aproximativ 3 lei sticluta de la farmacie sau plafar)... da'te inainte sa te pui in pat, iar dimineata te speli pe cap. sper ca ti'am fost de foloshappy

| lAuRitAs a răspuns:

Spalate mai des pe cap sa iti creasca parul... happy bafta si ai grija straight face

| Delicioasademine explică:

M-am tuns pentru ca aveam paduchi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No problem. un fes din acela care atarna pe cap si gata!

| Catalyna_4130 a răspuns:

Cumpara-ti O perukalove struck

| CoOki3 a răspuns:

May intay a fost ceva legat de o boala? Shy eu m-am tuns destul de scurt si faceau mistoo dar i-am ignorat si s-au pliktysit! trebuie sa le day si tu unele pana iti creste parul si apoi... GATA problema!winking