| poilkjmnb a întrebat:

dati-mi si voi un sfat! nu stiu ce sa fac sa ma rad sau nu in zona penisului...eu mai m-am tuns cu foarfeca mai micut nici nu prea imi place sa ma rad sa fie cheliuta...dar cand fac sex imi e cam rusine asa paros acolo!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asta crezi tu ca ti-e rusine.Parul ala are si el rostul lui. Daca te razi ai sa te scarpini toata ziua.Te mananca cand incepe sa creasca.

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ca sfat lasa-l acolo asa cum este are rolul lui--daca totusi vrei sa intervii doar tundel de ras eu unul nu as faceo.

| Lawliet14 a răspuns:

Da, rade-te. Nu e vorba de rusine pentru ca poate fi aranjat de exemplu, dar fetelor nu le place "paros". Acum, ce pot sa zic, tu poti sa-ti intrebi fata. Mai dai si de unele care vor altcumva, poate.

| alexmaghiaru68 a răspuns:

Nu e nimic daca ai par la penis