| paty00 a întrebat:

Ma aflu intr-un moment din viata in care am nevoie urgenta de o schimbare. Imi doresc atat de mult sa fac altceva, sa cunosc altfel de oameni, dar nu stiu ce sa fac, cu ce sa incep.
Simt ca pierd timpul, nu mai vreau vesnicele iesiri cu prietenii prin cartier sau in parcuri, as vrea sa cunosc si alti oameni cu alte viziuni si cu vise inalte.
Nici macar nu stiu ce astept drept raspuns la ceea ce scriu, doar as vrea sa aud niste opinii.

Sunt multumita pe deplin cu viata pe care o am, nu am regrete, nu privesc in urma, traiesc prezentul si totusi viitorul incepe sa ma ingrijoreze.
Prietenii aceia amintiti mai sus nici macar nu sunt prieteni, sunt doar cunostinte cu care ies la ceva timp, sunt persoane de care nu sunt legata cu nimic, deci nu exista absolut nimic care sa ma lege sentimental de momentul asta in care ma aflu.
Nu stiu ce sa fac, in ce directie sa merg sau daca mai bine mai astept sa vad daca se intampla ceva...

Stiu ce imi doresc dar nu am gasit mijloacele prin care sa obtin ce imi doresc; aici este marea dilema
aici si in multe alte locuri...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea face o schimbare asupra aspectului fizicwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Charice a răspuns:

Esti derutata doar acum happy stai linistita dati pace un pic de gandire happy nu fa lucruri prostesti la suparare si nici nu fa alte promisiuni cand esti suparata pentru ca le voi regreta...
Si daca zici ca esti multumita de viata ta atunci de ce mai ai nevoie? Incearca sa te atasezi de o anumita persoana un baiat sau o fata happy sau indragosteste-te happy da o sansa unei persoane sa se apropie de tine ok te cam :*