| Anonima124 a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu niste idei de texte de "La multi ani!" pentru iubitul meu? Sa fie originale, multumesc

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Dacă-ţi doreşti să-l surprinzi plăcut, dar în acelaşi timp să fi mândră şi să ai o satisfacţie atunci când el se bucură de ceea ce i-ai scris, pune-te şi scrie-i tu. Scrie din suflet, ce simţi, ce vrei să-i transmiţi, o singură dată pe an ai ocazia să-i transmiţi nişte gânduri pe lângă ''La mulţi ani''. Dacă n-ai idei, nu merită, scrie-i un simplu: ''La mulţi ani!''

2 răspunsuri:
| Armenianeek a răspuns:

Cel mai original text îl poți scrie chiar tu happy

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

"lma. te iubesc."