| kyttynutza a întrebat:

Ma bate gandu sa ma fac animatoare.insa nu stiu prea multe despre aceasta meserie.ma puteti ajuta? dau fundita.v-am pupat

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

In primul rand, gandeste-te cu adevarat daca vrei sa fi animatoare. Am var in Cluj Napoca, cu lanturile de cluburi Ecs****, si are in jur de 30 animatoare per total la club, prestatia animatoarelor variaza, de la un simplu dans la bara, sau pe mese pana la, ei daca vrei sa te faci animatoare inseamna ca ai o varsta la care nu trebuie sa iti explic ce anume mai fac fetele., bun tu vei semna un contract, unde in acel contract vei mentiona pana la ce nivel vei ajunge tu ca si animatoare cu clientii, atentie, mare atentie, citesti tot ce este in contract nu te lasa dusa cu zaharelul ca e ok si poti semna ca nu sunt baieti rai si etc, TU citesti si apoi semnezi. Bun, un sfat, daca doresti de la mine si chiar vrei sa prestezi in aceasta ipostura, iti recomand sa gasesti un club mai elegant, mai civilizat si cu lume mai civilizata, nu sari in,, primul tren" care ti se ofera... Ce sa zic, alegerea nu ti-o laud, dar e alegerea ta si iti doresc succes si o zi buna sa ai!

3 răspunsuri:
| antonia09 a răspuns:

Buna Kytty,
In primul rand pentru a fi animatoare presupune sa ai un corp cat de cat atractiv si sa stii sa dansezi pe orice gen de muzica.
Daca te crezi in stare de asa ceva eu iti urez succes in continuare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok...atata timp cat iti place ceea ce facihappye distractiv si faci si un banut:-p

| MaRy_6119 a răspuns:

Ooo nustraight face. Nu stiu cum va puteti injosi in halu' ala pentru 2-3 mil. pe weekend, sa dansati in lenjerie in fata atator barbati care dupa cateva pahare se vor da la voi si va vor pipai, iar in plus in club mai sunt si fete. Voi va imaginati cum veti fi privite de acele fete si de acei baieti care totusi sunt cu capul cat de cat mai pe umeri? Eu una, nu as mai putea sa scot capul in lume.