| divinuu a întrebat:

Ma...cum se face print screen?straight face.

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna.
Print screen-ul se face asa. Unde sunt sagetile. sus dupa insert scrie PrtScSysRq. Apesi pe acel buton, te duci la start, paint iar apoi scrie undeva Edit si dai la Paste - CTRL+V happy.

Bye kiss

| User a răspuns:

Maa.cu tastatura ma.

| aLyNuSh a răspuns:

Deasupra la sageti este un buton Print Screen SysRq apasa pe el.cand vrei sa faci. Apoi intra in Paint si apasa Ctrl+V...si.voila.Sper ca am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deasupra sagetilor de pe taste e un buton pe care scrie "print screen", apesi pe el si dupa aia intri in "paint" si apesi ctrl si v, dupa aia salvezi imaginea unde vrei tu...