| TiinutsS:╳DiiiD a întrebat:

Ma...La ce trimit mesaj sau cum fac sa vad cate mesaje, minute mai am si pana cand?[Am abonament la cosmote happy ] Fundita clar!; x

Răspuns Câştigător
| ruiseg a răspuns:

Fiind abonament, trimit un sms lgol la 1515 si ei iti vor trimite totul legat de minute si mesaje! Cred ca esti noua in "abonament", daca este prima luna nu iti vor arat nimic legat de mesaje si minute, abia in a2a luna!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la ei pe site și vei găsi ce te interesează: www.cosmote.ro
Pa, pa.

| un copil:x a răspuns:

La 1515.si eu am abonament la cosmote si la nr.acesta trimit mesaj gol:p

| Just Kiddin' a răspuns:

Minute in retea *123*1#
mesaje in retea *123*2#
minute nationale *123*3#

parca asa era... thinking

| iuly_iulyana13 a răspuns:

Apelând gratuit numerele 133 sau 134 de la telefonul tău mobil

| fly_3722 a răspuns:

Pai si daca eu nu am abonament cum pot da:big grin?