| ghjs a întrebat:

Ma numesc Andu ` si sunt la un liceu care este al 5 - lea pe judetul meu. Am avut media de admitere 8.54 ira ultima medie la liceul acesta la care sunt eu a fost de 8.02. Vreau sa ma mut la un liceu mai buicel care este pe locul 3 la mine in judet, si ultima medie de admitere a fost 8.81. O sa fac primul semestru la liceul de pe locul 5 si o sa imi iasa media 8.70, ceva de genu. Am vreo sansa sa ma mut la liceul de pe locul 3?

P. S. Vreau sa ma mut la acest liceu, deoarece vreau sa incerc ceva nou, vreau mai multa informatica.

P. S2 : Eu acum sunt tot la un liceu de stiinte ale naturii care are si profil de mate info intensiv info, la care sunt si eu.

PS 3: Trebuie sa dau ceva diferene, deoarece media mea nu este asa de mare? Imi poate accepta transferul?

Va rog sa ma iertati pentru eventualele greseli de ortografie. Multumesc
Astept cat mai multe raspunsuri. E urgent. :*

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Daca nu schimbi profilul nu trebuie sa dai diferente.Important este sa ti se aprobe transferul, dar in timpul anului nu se prea obisnuieste, decat in cazuri cu totul exceptionale.Banuiesc ca esti in casa a IX-a.

| ghjs explică:

Da sunt a 9 a, si cum adica cu cazuri exceptionale?happy