| SelenaDesire a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu subtitrarea filmului Beauty and the Briefcase(2010)? Am cautat peste tot, dar n-am gasit nimic! Va rog, daca stiti vreo subtitrare buna, dati-mi linkul sau orice! Multumesc! Cea mai buna subtitrare va primi si funda!

4 răspunsuri:
| SelenaDesire explică:

Multumesc, Alina! Dar deja am cautat aici! Multumesc pentru. ajutorul acordat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu am gasit sad

| nick57 a răspuns:

Http://www.allsubs.org/subtitrari
Aici gasesti mai multe variante de traduceri in limba romana, la filmul "Beauty And The Briefcase".