| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt cam singura de la un timp, si nu e vorba de prietene, chiar am si radem, glumim, etc. Am nevoie de cineva sa ma faca sa zambesc, sa fiu fericita, sa radiez. Am 17 ani si aprox toate prietenele mele au iubit. Oare e o problema ca nu am? Ii simt "lipsa"?laughing

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu cred ca lipsa unui iubit te face sa ai un comportament morocanos.
Cred ca asta este felul tau, incearca sa te detasezi de gandurile negative/incearca sa vorbesti foarte mult cu ai tai prieteni.
Poate ai o nemultumire sufleteasca/un necaz?
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e o problema faptul ca nu ai, si e normal si sa te simti un pic singura desi ai prietene, doar cu iubind si fiind iubiti de o persoana de sex opus ne simtim completi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, o sa mori singura.

"Am nevoie de cineva sa ma faca sa zambesc" naspa daca deja de pe acum vrei sa depinda de cineva fericirea ta si nu de tine. cand o sa fii mai are si nu o sa ai pe nimeni ce faci? invata de pe acum sa depinzi mai mult de tine. nu de alta dar de aia toti dau in depresie cand raman singuri, viata lor depinde mereu prea mult de altul si nu de ei