| Alle3xandra a întrebat:

Ma simt prea inalta...Am 1, 75 si 57 de kg... Iubesc tocurile la nebunie, dar daca imi pun tocuri, devin extrem de inalta.Am picioarele foarte lungi sad si asta da un aspect, cum as fii si mai inalta sad Ma simt extrem de complexata de lucrul asta. Oare ar trebui sa ma simt asa?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Dara, si eu sunt fix ca tine, aceeasi inaltime, acelesi kg. Cand port tocuri parca sunt in turnul Eiffel, dar tu poti sa ai orice baiat la picioare, oricine te vede si intoarce capul dupa tine pentru ca urata nu esti, iar nu ai cum sa treci neobservata, Deci.da o petrecerewinking ca esti frumoasa

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Am 1.65, vrei să facem schimb?
Sincer, orice fată cred că ar vrea să aibă picioare lungi și să fie înaltă deci nu înțeleg de ce ești complexată, n-ar trebui.

| Logout a răspuns:

NU, in niciun caz! Ar trebui sa te duci la modeling, cu un asemenea corp de invidiat. Sti ce? Te invidiez de-a dreptul happy

| Anna_1282 a răspuns:

Nuuu! ce` nu as vrea saa am inaltimea talove struck (dar depinde si de varsta, eu am 1, 68 si am 14 ani)

| cristina_2606 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la modeling...e foarte bine ca esti inalta si ca ai picioare lungi.la fete asta este un lucru foarte important si frumos.nu trebuie sa fi complexata si gandeste-te cate fete ar vrea sa fie ca tine.iar daca iti mai iei si tocuri, vei fi si mai sexy

| sessori a răspuns:

Daca te simti inalta inceteaza sa mai iesi cu oameni pitici si iesi cu oameni de dupa 1.85 atunci o sa te simti mica laughing cum am facut eu am 180 si toata lumea zicea ca sunt inalt aratam ca un magar cu cei ca re ieseam si mi-am facut niste prieteni si acum sunt cel mai scund ( aproape ) rolling on the floor

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Nu.Tu chiar ar trebui sa fi mandra de chestia asta. I picioare inalte si frumoase si ai inaltimea standard pentru un model. Nu trebuie sa fi deloc complexata. Fii mandra de tine.

| ClAuDiTzA_8172 a răspuns:

Nu trebuie sa te simti asa.trebuie sa te simti bine in corpul tau.i

. incearca sa porti tenisi adididas etc

funda?

| DinaMIA a răspuns:

Salut eu am 1, 82 si tot tocuri inalte, nu te scirbi ca esti nanta,, fetele nante sunt cele mai frumoase