| raluca111232 a întrebat:

Am in inaltime aproape 1.80, 20 de ani.Problema este ca tot mii se pare ca cresc, oare ar trebui sa-mi fac griji? Ma simt foarte complexata fiind asa de inalta, dar mai tare ma doare gandul ca tot am sa cresc Funda! multumesc

3 răspunsuri:
| Christtine a răspuns:

Mi-as dori sa fiu macar cu 5 cm mai inaltalaughing) incerca sa te placi asa cum esti. Daca vei fi mereu complexata. ceilalti vor observa si sunt persoane rautacioase care vor face glumehappy[asta nu se va intampla neaparat pentru ca spun eu] iar de crescut. nu cred ca o sa mai crestihappy sau. m-am uitat odata la o emisiune. si la fel o fata de 20 de ani tot avea impresia k, creste in inaltime. si a descoperit o tumora langa glanda hipofizara. dar nu cred ca porti 43 la pantofi. te-ai ingrasat sau alte lucruri de genu.
Oricum. e smecher ca esti inaltahappy decat 1, 60oh go on:*:*
pupii:*

| ZZG a răspuns:

Norocoaso! Tu stii cat de naspa e sa fi pitica? Bucura-te de inaltimea ta, eu una, te invidiez big grin. Ai putea sa incerci o cariera in modeling, te-ai gandit?

| Anonimusecelmaitaredinparcare a răspuns:

Nu e un lucru rau ca esti inalta... nu o sa mai cresti deloc deoarece ai 20 de ani si oasele nu mai cres dupa aceasta varsta asa ca stai calma si ai mare incredere in tine ca nu o sa mai crsti! cred ca nici nu ai crescut doar gandul ca o sa fi mai inalta te face sa vezi ca tot cresti! :*