| anonim_4396 a întrebat:

Ma sitm penibil.ne placeem reciproc acum cateva zile am aflat asta el mi-a spus-o primul.azi am iesit pe afara mai multi, iar el si inca 2 baieti mai dus acasa.de obicei ii imbratisam p toti si asa am facut de aceasta data. cei 2 erau in fata iar eu vorbeam cu el.cand am plecat l-am imbratisat si am ramas amn2 in brate.am vrut sail pup pe obraz[si asta faceam de obicei] si am avut impresia ca vrea sa ma pupe pe gura deoarece nu se inorcea sa il pup pe obraz. a fost penibil faptul ca stateam imratisati iar eu nu tiam ce sa mai fac.intr-un final el ma pupat pe obraz.si l-am pupat apoi am plecat. inca nu ma int daa vreau sa fiu cu el si cred ca mai ast lucru pe care il vreau si eu. dar vreau sa vb mai mult cu el fara sa apr prea obsedata sau enervanta. iar maine dim o sa ne intl mai multi si o sa mergem undeva.acum nu stiu ce sa fac deoarece imi e rusine pentru intamplarea de azi

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti rusinata. N-ai facut abslout nimic deplasat. Poarta-te normal maine si nu fi complexata de acest evenimenthappyVei avea destul timp sa te saruti cu el cand vei sta cu elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa-ti fie rusine? Ca n-ai stitut cum sa procedezi? Don`t worry. In general, baietii isi fac astfel de griji deoarece se presupune ca ei se ocupa cu astfel de chestii.