| andrusca_9198 a întrebat:

M-am combinat ca acel baiat de la liceu si dupa ce ne-am combinat am facut cunostinta adica nu stiam cum il cheama si nici el si ne imbratisam si incerca sa ma pupe dar nu illasam si ne-m imbratisat si totusi eram pe punctul de a ne saruta dar pr cea mai buna a mamei a vazut si o sps hay sa ne caram de aici m- luat de mana si am plecat si am continuat sa ne imbratisam si vorbeam si el incerca sa ma sarute dar nu il lasam si pana la urma i-am sps ca trebuie sa plec si l-am pupat pe obraz.Am facut bine ce am facut? P. Spe maicamia am aburito nu e o pr asta.

1 răspuns:
| danielacs a răspuns:

Asta inseamna ca esti cam timida. Si cred ca daca il lasa-i sa te pupe nu iti manca gura... dar na poate tu te lasi pupata si cucerita mai greu tongue